דילוג לתוכן

ISERD - סיפורי הצלחה

חזרה

כלים שימושיים להגשת בקשות ל-Horizon 2020

לפניכם מספר כלים שיכולים לסייע לכם בשלבים הראשונים להכנת הצעות והגשת מימון לתוכנית המסגרת של האיחוד האירופי. למדו כיצד למצוא קול קורא מתאים להגשת הצעות או לשותפים בפרויקט וכיצד להגיש את ההצעה שלכם

המדריך המקוון H2020 הוא מדריך מעשי המסביר צעד אחר צעד כיצד להכין ולהגיש את ההצעות, רישום הארגון והכנת או ניהול המענק. לפני כתיבת ההצעה יש צורך במציאת קול קורא, בבחירת שותפים ובתכנון הפרויקט

הנציבות האירופית מפרסמת בפורטל המשתתפים את הקולות הקוראים של תוכניות המחקר והחדשנות H2020, וניתן לחפש קולות קוראים מתוכניות קודמות (FP7 ו-CIP). בנוסף, ניתן למצוא מידע על מספר קולות קוראים נוספים בסעיף "הזדמנויות מימון אחרות". 

אם אתם מגישים בפעם הראשונה ולא מכירים עדיין את התוכניות, רצוי להסתייע במדריך המקוון H2020. הדבר מסייע בבחירת התוכנית המתאימה ביותר עבור התחום והפרופיל שלכם. בנוסף, ניתן לחפש לפי נושא מחקר עם מילות מפתח ולהגדיר מסננים ברשימת הקולות הקוראים.

אנשי הקשר הלאומיים (NCP) - יכולים גם הם לעזור למצוא את הקול הקורא המתאים ביותר לפרופיל הארגון.


חיפוש שותפים

פורטל המשתתפים מספק כלי חדש למציאת שותפים לשיתוף פעולה עבור פרויקטים עתידיים בעת הגשת בקשה למענקי האיחוד האירופי. הכלי מאפשר לחפש ארגונים שקיבלו מימון בעבר וליצור בקשות לחיפוש שותפים לפי קול קורא או תחום. 

אם ברצונכם למצוא שותפים בעלי ניסיון שכבר מעורבים בפרויקטים קיימים או אם אתם רוצים לסרוק את מאגר הארגונים הרשומים - היכנסו לחיפוש השותפים של פורטל המשתתפים. ניתן לחפש על ידי מילות מפתח, אזור גיאוגרפי, אופן מימון, תחום עניין וכדומה - וגם להציע את שירותיכם. תוצאות החיפוש מכילות פרופיל חברות מלא, רשימות של פרויקטים ממומנים ואפשרות ליצירת קשר. על מנת להשתמש בכלי זה יש תחילה להירשם לפורטל המשתמשים.
לחיפוש שותפים

מצגות הכוונה של ISERD

> מצגות הכוונה חודשיות בנושא תוכנית Horizon 2020

ISERD מקיימת מצגות הכוונה בנושא תוכנית המסגרת האירופית. במפגשים, המועברים אחת לחודש, ניתן מידע על התוכנית, כללי השתתפות וההזדמנויות הטמונות בתוכנית לישראלים. לאחר מכן מתקיימות פגישות נושאיות אישיות.
מצגות ההכוונה מתקיימות במשרדי ISERD, בניין רשות החדשנות, קריית שדה התעופה.
לדף הבית של ISERD ולהרשמה

> מצגות הכוונה SME והמלצות לכתיבת הצעה טובה

ISERD מקיימת מצגות הכוונה בנושא תוכנית Small-to-medium-sized-enterprise) SME Instrument) הכוללות המלצות לכתיבת הצעה טובה.

מצגות ההכוונה מתקיימות אחת לחודש במשרדי ISERD , בניין רשות החדשנות, קריית שדה התעופה.
לדף הבית של ISERD ולהרשמה

מסלול כלי סיוע

מסלול 37 של רשות החדשנות נועד להגביר את השתתפותם של תאגידים ישראליים בתוכנית המסגרת האירופית Horizon 2020

כלים לתוכנית ה-SME Instrument

ניתן למצוא מספר כלים מקוונים שיעזרו לחברות קטנות-עד-בינוניות לכתוב את הצעתן ל-SME INSTRUMENT בצורה טובה יותר

סימנייה